גיוס עובדים בשיטת outsourcing

אם גיוס עובדים הוא חלק מעבודתך, בטח תרצה להכיר שיטה עדכנית לגיוס מהיר, איכותי וחסכוני. אז בואו נכיר את המושג האאוטסורסינג.

outsourcing או בעברית 'מיקור חוץ' – מה זה?

מיקור חוץ – שימוש במקור חיצוני. כלומר, הוצאת פעילות משנה של הארגון אל הספק החיצוני, והתמקדות בפעילות עיקרית של הארגון. או במילים אחרות, כאשר חלק מפעילות החברה נעשית על ידי צד ג'. יתרון משמעותי בשיטה זו, שכל אחד עוסק בתחום מומחיות שלו. מה שמאפשר מענה תפעולי מהיר ויעיל יותר. חיסכון במשאב כח אדם, חיסכון בכסף (העסקת עובדים, מבנים, פעילות משנית). ובסך הכל מינוף החברה.

דוגמא קלאסית, שירותי הנהלת חשבונות לחברות קטנות.

פתרונות בגיוס עובדים – למי זה מתאים?

שיטת אאוטסורסינג נותנת מענה יעיל גם בתחום גיוס עובדים. שיטה רווחת בכל העולם למציאת עובדים בעזרת אנשי מקצוע, בדרך יעילה וחסכונית. העברת אחריות על הליך הגיוס תהיה על נותני שירות האאוטסורסינג ובשיתוף פעולה מתמיד עם המעסיקים. ותאפשר בחירה וקליטת עובד המתאים ביותר לתפקיד המבוקש.

חיפוש איכותי וקבוע של עובדים חדשים זהו עמל רציני. על מנת לקבל זרם (תנועה) מתמיד של מועמדים חדשים, יש להקדיש לא מעט זמן מחשבה ותקציב. הרבה אנרגיה וזמן מבוזבזים על שיחות טלפון וראיונות אינסופיים. ומנתקים את האחראים בארגון מעבודתם הישירה. שירות אאוטסורסינג גיוס עובדים יכול לעזור משמעותית למחלקות משאבי אנוש או אפילו להחליף אותם במקרים מסוימים.

אנו נעשה זאת בשבילך!

חברת Avrika.co.il מתמחה במתן שירותי גיוס עובדים עבור מעסיקים ישירים, קבלנים וחברות כח אדם ומספקת מגוון רחב של שירותי חיפוש מועמדים.

  • פרסום וקידום מודעות חיפוש עובדים ומשרות חמות/ פנויות בדרכים שונות, תוך שימוש מתמיד במדיה חברתית ואתר הבית של Avrika.co.il בשתי השפות.
  • עיבוד מידע רלוונטי לפי דרישת הלקוח. קבלת שיחות נכנסות, מיילים, קורות חיים ועוד.
  • שירות שיחות טלפון, סינון ומיון ראשוני של מועמדים.
  • ליווי אישי וגישור בין מעסיק ועובד.
מחפש עובד? אנחנו כאן כדי לעזור!

באפשרות לבחור את השירות המתאים ביותר עבור העסק שלך. בנוסף, ניתן לגייס עובדים לפרויקטים קצרי טווח או משרות עונתיות.

  • גיוס עובדים ישיר בשיטת outsourcing
  • כח אדם (בעל אישור מתאים)
  • קבלן (לפי תפוקת עבודה)

 

לקבלת מידע נוסף והצעות עבודה ניתן לפנות אלינו בטלפון  או לכתוב לאימייל

053-8577095

avoda@avrika.co.il

Photo by Carlos Chavez from FreeImages

תשאיר תגובה