עבודת ניקיון היום – יותר קל מתמיד

עבודת ניקיון בקלות – האומנם?

ניקיון ואחזקה מהווים חלק בלתי נפרד מפעילות שותפת של כל עסק או ארגון בשגרת העבודה. אך כיום עובדי ניקיון לא נדרשים לעבודה מעייפת וקשה למדי. בעזרת חומרי ניקוי עדכניים ומכונות שטיפה מגוונות, עבודת ניקיון הופכת לקלה יותר. וכן מתאימה לתווך גילאים רחב יותר ואף גברים מצטרפים לצוות עובדי הניקיון. בשנים אחרונות עובדי ניקיון זכו להגנה מטעם החוק וקבלת כל התנאים הסוציאליים. בעלי העסקים פונים לקבלנים וחברות ניקיון בחיפוש מתמיד אחר עובד ניקיון חרוץ אשר יהפוך את סביבת העבודה לנקייה ונעימה.

עבודת ניקיון מתקדמת ומועילה

אחד הכלים הפופולאריים בעולם הניקיון בימינו הן מכונות לשטיפת רצפות. אין כיום שיטה שמצליחה להשיג את אותן תוצאות כמו סוג המכונה הזו, במינימום זמן ובחסכון משמעותי במים, מה שגורם להרבה מנהלים, בעלי עסקים וגם אנשים פרטיים להתעניין ברכישת מכונות שטיפה.

כאמור, אין כל יעילות לנקות בית עסק עמוס בחללים באמצעות סחבה ומגב וכמויות של מים. שיטת ניקיון פרימיטיבית זו תהייה סיזיפית, תארך שעות ארוכות ותגרום לבזבוז מים רב. כיום, כשכולנו מחויבים לשמור על התייעלות במשאבי הטבע ושמירה על איכות הסביבה, מוכנות אלה תהיינה המענה המושלם.

כמו כן, בבתי עסק רבים יש שטיחים ורצפות שנעשה בהם שימוש תדיר והם עשויים להישחק במהרה במידה ולא מתחזקים אותם ומנקים אותם בתדירות גבוהה, לכן ניקיון באמצעות מכונות שטיפה שמספקות ניקיון מעמיק שמחדש את הרצפה, יהיה המענה האידיאלי.

לרוב נזהה את מכונות שטיפת רצפות בחללים כמו רשתות מזון ובתי מרקחת פארם, שמסתובבות ומנקות את המשטחים. מדובר במכונות שמותאמות בעיקר לחללים גדולים שיש בהם משטחי שיש, רצפות קרמיקה, בטון ועוד. מכונות שטיפה אלו יבצעו שלוש פעולות בו זמנית – קרצוף של כל משטח הרצפה על ידי מברשות ייעודיות, שטיפה של הרצפה וניגוב של כל הרצפה לאחר השטיפה על ידי מגבים ייחודיים ופעולה של שאיבה. כל הפעולות האלו ישאירו את הרצפה שלכם נקייה ויבשה, ללא רטיבות וללא אפשרות להחליק וליפול. ממש שווה, בטיחותי ואפשר להגיד – קל!

לחברת הניקיון Dor-2000 ישנו מגוון רחב של משרות פנויות בעבודת ניקיון בדרום ובמרכז הארץ, רובם ברשתות מזון כמו שופרסל ובתי מרקחת וסופר פארם. הרשימה כל הזמן מתעדכנת במשרות חדשות. מי שמחפש עבודה פשוט יכנס לקטגוריה המבוקשת.

Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

תשאיר תגובה